Vážené osobnosti

Lubica Nečasová

Jan

 

Lubica Nečasová

Paní doktorka NečasováPaní doktorka MVDr. Lubica Nečasová je vynikající veterinární doktorka. Ordinuje na Veterinární klinice Na Hrádku 8 v Praze 2. Křečci z ch.s. Riky by chtěli touto stránečkou znovu a znovu děkovat za její veškerou odbornou péči, léčbu a veterinární zákroky. 

Poprvé jsme přiběhli v srpnu 2005 s Tyzzerovou nemocí, která naštěstí byla vcelku úspěšně vyléčena, později s Wet-tailem, plísní, nádory, abscesy a různými dalšími záněty a problémy. Paní doktorka Nečasová nám vždy pomohla, a nikdy jsem od ní neslyšela to, co od mnoha jiných veterinárních lékařů, které jsme navštívili. Žádné pokusy a omyly (jeden doktor léčil jenom zvnějšku, nicméně zánět slepého střeva se takto vyléčit nedá), žádná nesmyslná vysvětlení (1 měsíc starý křeček prý ještě neumí přijímat sám potravu, nicméně byl hubený kvůli Tyzzerově nemoci a podání vitamínů mu jaksi nepomohlo) či podání nějakých léků, aby se neřeklo, že lékař neví, co s křečkem (aniž by doktor udělal rozbor trusu). Pokud bych zde uvedla vše, co jsem kdy od různých veterinárních lékařů (a to i odborníků na drobné hlodavce!) slyšela, asi byste už nikdy žádného nenavštívili a pomysleli byste si, zda vůbec dotyční studovali nějakou veterinární školu. Ano, také si někdy myslím, že snad ani nemohli... Tedy pokud máte nějaký zdravotní problém s křečkem, vřele doporučuji navštívit paní doktorku Nečasovou.

Paní doktorka Nečasová ordinuje

 

Adélka Riky - vděčný pacientAdélka Riky by tímto chtěla znovu poděkovat za záchranu života včasnou operací zánětu slepého střeva dne 12.4.2006, kdy byla teprve 8-mi měsíční, a kdy, nebýt paní doktorky Nečasové, by bývala tragicky ukončila svůj již tak krátký křeččí život v 8-mi měsících. Adélce je nyní (3.2007) již rok a půl, a užívá si každý den s vděčností paní doktorce. Navíc, včasnou a správnou diagnózou v srpnu 2005, byl Adélce vůbec umožněn nějaký život... a zánět slepého střeva, ale to už je příběh vrhu A1 Riky.

Vrh A1, B1 a C1 Riky tímto děkuje za včasnou léčbu Tyzzerovy nemoci, Snížek a ostatní křečci za včasnou léčbu Wet-tailu, Skero Kasenelis a ostatní křečci za vyléčení plísně, Riki za pomoc při zánětu močových cest, Kašička za léčbu pokousané tlamičky, Ciba Riky za léčbu abscesu, Laka za léčbu zánětu močových cest a Šedka za operaci nádorů v krku. Dále bych chtěla poděkovat já za pomoc při nemoci HaPV (Hamster Polyoma Virus), a to zvláště za užitečné rady ohledně chování virů, jak se chovat a jak a čím desinfikovat. Také za zkoušku léku (Interferon), který sice nepomohl a nevyléčil HaPV, nicméně alespoň nám svitla určitá naděje a my jsme opravdu potřebovali dodat alespoň trošku optimismu. Dále také děkují křečíci Campbellovi za léčení cukrovky pomocí inzulínu.

Snížek Skero Kasenelis Ciba Riky v ordinaci

Ano, někdy se také nedá nic dělat, a pak je tu vždy ta poslední pomoc... Tímto děkuje Britta Riky (četné nádory v břišní dutině), Spot (velký břišní nádor) a Sněženka (nádor na střevech).

Britta Riky Sněženka

 

12 křečků exportovaných do USA děkuje za prohlídku před dalekou cestou přes oceán :-)

Křečci na export do USA Křečci na export do USA

A já děkuji za všechny, a za všechno, co pro nás paní doktorka dělá, a bude dělat. A hlavně za to, že nemusím oběhávat další různé doktory a slyšet další neuvěřitelné diagnózy a příběhy...

 

Vlevo odbočte do ulice Na Hrádku Vpravo před žlutým domem odbočte do ulice Na Hrádku Ulice Na Hrádku
Ulice Na Hrádku Ulice Na Hrádku Veterinární klinika Na Hrádku
Veterinární klinika Na Hrádku Veterinární klinika Na Hrádku Čekárna