Vážené osobnosti

Lubica Nečasová

Jan

 

Jan

Jan z The River Road Hamstery je vynikající chovatelka křečků syrských s úžasnou znalostí genetiky křečka syrského a genetiky obecně. Žije v USA, a vše ostatní, co o ní vím, si s ohledem na její osobnost a soukromí, nechám pro sebe.

Odvážím se tvrdit, že genetika křečka syrského je výborně zpracována a interpretována jen díky Jan. Když jsem nahlédla do genetiky potkanů a dalších zvířat, byla jsem zděšená a uvědomila jsem si, jak moc bychom my, chovatelé křečků syrských, měli být vděční za to, že se Jan věnovala právě křečkům syrským a vše se rozhodla interpretovat na svých stránkách.

Touto stránečkou jí chci poděkovat i za veškerou korespondenci, kterou se mnou psala, a za vše, co jsem se od ní dozvěděla. Za kontakt na fórum Hamsters in Focus, kde jsem potkala mnoho zajímavých lidí a hlavně Janici z Holmden Hill Haven, se kterou jsme domluvily a uskutečnily export křečků do USA a snad uskutečníme i import křečků do ČR. Také chci poděkovat za to, že mi dala svolení k přeložení jejích stránek do češtiny a použití jejích fotografií křečků.

S Jan se můžete setkat, kromě jejích stránek, na IHANA (manažerka, moderátorka) a HIF (vlastník, moderátorka). Bohužel v současné době však nechová a není aktivní.

Jan, děkuji! 

Jan Riky - křeček pojmenovaný na počest Jan Jan - křečice pojmenovaná na počest Jan